LASSA Pneu

Pozvánka na setkání ve sklípku aneb 15 let s LASSA

Přátelé, kamarádi,

naše spolupráce se značkou LASSA trvá již 15 let. Přijeďte s námi a se zástupci LASSA z Turecka oslavit toto malé výročí do vinného sklípku na jižní Moravě. Na neformálním setkání v příjemném prostředí společně nabereme síly před vypuknutím sezóny.

Strávíte příjemný večer s přáteli ve vinném sklepě Skalák ve Skalce u Ježova, kde již po generace pěstují a vyrábějí skvělé víno. Vše můžete shlédnout a ochutnat během degustace s výkladem.

Předpokládáme také krátkou prezentaci výrobce.

Naše setkání se koná v sobotu 29.9. od 16:00 hodin.

Pozvánka platí pro 2 osoby a zahrnuje ubytování, snídani a večerní program ve sklípku včetně degustace.

> PROSÍME O POTVRZENÍ ÚČASTI vyplněním formuláře zde <  

Protože musíme závazně rezervovat dostatečný počet ubytovacích míst, prosíme potvrďte nám vaši účast co nejdříve. Všechny ubytovací kapacity jsou přímo v místě konání nebo max. pěší vzdálenosti 5 minut od sklípku a budou obsazovány podle pořadí došlých rezervací.

Vzdálenější účastníci mohou přijet již o den dříve (pátek 28.9. je státní svátek) nebo v sobotu ráno a udělat si pěkný rodinný víkendový výlet spojený s návštěvou okolních zajímavostí. Pokud máte zájem o větší počet osob, dejte nám prosím co nejdříve vědět, abychom vám včas zajistili ubytování. Náklady na 3. a další osobu nejsou hrazeny a uhradíte nám je na místě (ubytování 500 Kč/os, večerní raut 500 Kč/os).

Více info k místu konání a okolí najdete na www.sklepskalak.cz

Těšíme se na vás!


K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na stránkách LASSA. Rozumím