LASSA Pneu

LASSA servisem „na zkoušku“

Již 16 let chráníme pneumatiky LASSA pouze pro pneuservisy.

Rozhodujícím faktorem je přitom politika ochrany značky vycházející přímo od výrobce.

 

Úspěch pneuservisů vidíme v chráněných značkách + ojedinělých doprovodných službách podporovaných výrobcem

Pneuservis potřebuje vysoce kvalitní produkt srovnatelný s nejlepšími, na který se může spolehnout, který uspokojí a nadchne zákazníky.

K tomu výbornou cenu, kterou získává zákazník jenom ve vašem pneuservise a nikde jinde lepší nenajde.

Jako bonus pak například záruku na poškození pneu. Ne na rok nebo dva. Ale třeba rovnou na 5 let.

 

Znáte jinou značku pneu v ČR, která má takovou kvalitu, zázemí, ochranu a ojedinělost pro pneuservisy?

LASSA je vyvíjená a vyráběná pro moderní a výkonné vozy ve společné továrně se světovým lídrem v oblasti výroby pneumatik japonským koncernem Bridgestone. S výrobním zadáním vyrábět kvalitní a odolné pneumatiky cenově zařazené do střední třídy.

Všechny nové produkty jsou testované a certifikované nezávislou zkušebnou TÜV vůči prémiovým produktům. Vyznačující se pevnějšími kostrami a výbornými kilometrovými nájezdy. V rozměrové škále od 12″ do 21“ umožňující obout drtivou většinu vozů.

A navíc s doprovodnými službami pro vaše zákazníky jako třeba bezplatná Plná 5-letá záruka při poškození pneu, Garance na užitkové pneu nebo Garance spokojenosti (možnost si pneumatiky vyzkoušet).

 

Naše heslo: „Nejdřív pomáhej, potom prodávej“

Jsme výhradním dovozcem LASSA již 16 let. Vytváříme dlouhodobé a kamarádské obchodní vztahy vždy na principu „win – win“. Už nás je přes 200 nezávislých pneuservisů a postupně se přidávají další bez rozdílu velikosti. Společně budujeme největší nezávislou síť pneuservisů v ČR s cílem 500 zapojených servisů.

Nahlédněte „pod pokličku“ a staňte se autorizovaným servisem LASSA na zkoušku… můžete pouze získat.

Více info: Petr Baar, 602 519 781


K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na stránkách LASSA. Rozumím