LASSA Pneu

Staň se Prémiovým Servisem Lassa

S úžasným produktem se dají dělat úžasné věci. Otevřete dveře kvalitní privátní značky a nakoukněte dovnitř. Za každým z 200 členů uvidíte příběh. I když jsou jejich příběhy různé, v jednom se podobají: funguje to.

Dává to smysl, máte radost z toho co děláte a jak to děláte. Je to na principu já pomůžu tobě a ty pomůžeš mi.

Přidejte se. Začněte něco nového, inspirujte se a zažijte vlastní příběh plný změn k lepšímu.

Všechny nás spojuje „Vítězné myšlení„, „Sounáležitost k týmu“ a „Radost z úspěchu s produkty LASSA„. Být jiný než ti průměrní, lepší než konkurence od naproti. Motivujeme ty pokrokové a šikovnější k prosperitě a růstu.

Autorizovaný servis disponuje přímou podporou výrobce a výhradního dovozce.

Budujeme největší síť nezávislých pneuservisů v ČR.

Pozdrav od výrobce

 

Dobrý den,

zdravím všechny Lassa servisy z České Republiky a rád využívám možnosti takto na dálku pozdravit všechny, kteří mají rádi naše produkty.

Ceníme si Vaší práce a všeho, co děláte pro naši společnou značku. Vnímám Vaše úspěchy a vidím, jak rostete. Věřím, že to nebude dlouho trvat a bude zcela pokryta celá Česká a Slovenská republika.

Za nás, za výrobce musím říci, že se budeme snažit nezklamat Vaši důvěru, podporovat a chránit partnerské pneuservisy zastupující nás, Lassa, na Vašem trhu. Uvědomujeme si, že jediná cesta jak do budoucna prosperovat, je vytvářet takové podmínky, aby motivovaly pneuservisy věnovat se produktům Lassa a současně chránily jejich postavení na trhu.

Můžete počítat s naší pomocí a těšíme se na další spolupráci.

Halit Sensoy
International Sales and Marketing Direktor
Brisa

Pocity a zkušenosti pneuservisů

Při podnikání potřebujete svůj životní prostor. Trendem velkých výrobců je prodávat všemi možnými kanály. Dobře vědí, že se to pneuservisům nebude líbit a přesto v tom pokračují. Jsme přesvědčení, že regionální exkluzivita a ochrana produktu pro jeden pneuservis je správná cesta. Můžete se na nás spolehnout.

Poslání výrobce

Vyvíjet a vyrábět produkty pro moderní a výkonné vozy, které budou lidem přinášet radost z jízdy, získají si důvěru díky nejvyšší bezpečnosti a komfortu při užívaní a budou přívětivé k životnímu prostředí s úsporou pro uživatele.

O značce Lassa

Mladá značka, která vsadila na úzkou spolupráci se světovou jedničkou japonským gigantem Bridgestone Corporation a společně vyrábí kvalitní pneumatiky na moderní a výkonné vozy. Že ji ještě neznáte ? Nevadí, podívejte se na video ..

Velkoobchodní E-shop

Pro naše odběratele (pneuservisy a autoservisy) nabízíme profesionální eshop, přes který můžete objednávat zboží on-line.

Pokud provozujete pneuservis a nemáte do našeho VO eshopu přístup, prosím kontaktujte nás nebo se zaregistrujte

přímo na stránkách eshopu.


K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na stránkách LASSA. Rozumím