LASSA Pneu - JI-GO PNEUSERVIS s.r.o.
Náměšť nad Oslavou

O značce Lassa

Mladá značka, která vsadila na úzkou spolupráci se světovou jedničkou japonským gigantem Bridgestone Corporation a postavili společnou továrnu Brisa – Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing and Trading Inc.

Vyrábějí se zde pouze pneumatiky BRIDGESTONE a LASSA. Svou velikostí 350.000 m2 patří mezi největší továrny na světě a je druhou největší továrnou v Evropě. LASSA je exportována do více než 50 zemí světa.

brisa

logo_Bridgestone

 

 

Důraz na kvalitu

Díky spojení s Bridgestone má LASSA prémiovou výrobní kvalitu a využívá nejmodernějších technologií, know how a materiálů včetně například nejnovější NanoPro-Tech technologie.

 

Ověřeno TÜV

logo_TUV_nove2

Všechny nové dezény Lassa prochází nezávislým testem u německého TÜV. Pneumatiky LASSA jsou porovnávány s předními světovými značkami a v TÜV testech dosahují vynikajících výsledků (viz hodnocení TÜV na stránkách jednotlivých dezénů).

 

 

Partner FC BARCELONA

paticka mailu

LASSA se od 1.6.2015 stala na 4 roky Oficiálním partnerem slavného fotbalového klubu FC Barcelona. Zároveň týmy FC Barcelona v basketbalu, házené, futsalu a hokeji na kolečkových bruslích ponesou oficiální název „FC Barcelona Lassa“. Více info zde.

 


K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na stránkách LASSA. Rozumím