LASSA Pneu

Lassa Premium Garance

razitko-lassa-premium-garancePři koupi sady pneumatik získáváte 12-měsíční záruku na poškození zdarma

Lassa Premium Garance platí na všechny osobní a 4×4/SUV dezény LASSA zakoupené v Autorizovaném servise Lassa. Garance platí 12 měsíců od data prodeje. Podmínkou je nákup celé sady (4 ks pneu).

V případě poškození pneumatiky předložte prodávajícímu doklad o koupi pneumatik (účtenka s uvedením data prodeje, modelu, rozměru a ceny pneumatiky) a na místě vyplňte garanční protokol. Ihned obdržíte slevu na novou pneumatiku. Výše slevy na novou pneumatiku závisí na zbytkové hloubce dezénu a řídí se uvedenou tabulkou. Pro platnost této akce není nutná žádná předchozí registrace.

Hloubka dezénu: přes 8 mm 7-8 mm 6-6,9 mm 5-5,9 mm 4-4,9 mm 3-3,9 mm
Váš dobropis: 100% 80% 60% 40% 30% 20%

Lassa Premium Garance kryje neopravitelné poškození pneumatiky, které vznikne proražením nebo protržením (např. vjetím do díry, na obrubník apod.). Neplatí na poškození způsobené úmyslně nebo z nedbalosti ani v případě použití v profi nebo hobby motorsportu. Neplatí na užitkové pneumatiky.

MOŽNOST PRODLOUŽENÍ LASSA PREMIUM GARANCE AŽ NA 18 MĚSÍCŮ!

Zaregistrujte se do 30 dnů od data koupě a prodlužte si bezplatnou záruku na Vaše nové pneu Lassa až na 18 měsíců.

(Možnost prodloužené záruky platí na pneumatiky zakoupené po 1.9.2016.)

CHCI PRODLOŽENOU ZÁRUKU NA 18 MĚSÍCŮK zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na stránkách LASSA. Rozumím