LASSA Pneu

ALTERNATIVA PRO PNEUSERVISY

Motto skupiny:

“Mít kamarády i v podnikání„

O NÁS

Velikostí jsme menší firma, ale snažíme se dělat velké věci. Již 15 let se v pneubranži řídíme heslem „Napřed pomáhej, až pak prodávej“. Nejsme typickým dodavatelem pneuservisů a ani jim nechceme být. Naší prací je vytvářet pro pneuservisy zázemí a podporu na míru, prostor k výdělku a ochranu před konkurencí. Protože pneuservisy trápí a omezují problémy dnešní globální doby, snažíme se je inspirovat ke změnám a ukázat jim další možnosti rozvoje.

Věříme v týmovost a kamarádství

Já pomůžu tobě a ty pomůžeš mi. Pak to dává smysl. Je skvělé, když i v podnikání fungují kamarádské vztahy. Našimi partnery jsou pouze zapojené pneuservisy a pro ně zajišťujeme „životní prostor“. Nedodáváme mimo síť, nepodporujeme eshopy a jiné prodejní kanály.

Naše hlavní poslání

Vytvářet alternativní cesty k vyšší prosperitě pneuservisů. Umožnit i menšímu pneuservisu, aby měl šanci uspět.

Co děláme

Spojujeme pneuservisy ve větší celek – Síť nezávislých pneuservisů. S vlastními produkty, ochranou marže a lokality. Vyjednáváme s výrobci o produktech a zároveň jim říkáme, co pneuservisy potřebují a co jim pomůže. Snažíme se posílit pozici pneuservisů oproti eshopům a ovlivnit rovnováhu na trhu ve prospěch šikovných servisů. Proto připravujeme nový pneuservisní portál mujpneuservis.cz

Boj o stejného zákazníka

Pneuservis dnes bojuje o stejného zákazníka s okolními pneuservisy, velkoobchody, eshopy, porovnávači cen a nově i se samotnými prémiovými výrobci. Zákazníci mění chování, více porovnávají a vytvářejí tlak na cenu.

Pneuservisy v krizi? Ne

Co je na trhu patrné, jsou zvětšující se rozdíly mezi úspěšnými pneuservisy a těmi, kteří ještě fungují „po starému“ a podcenili nutnost změn. Vývoj branže nekončí a přináší nové příležitosti a způsoby fungování.

Odpoutat se od pokažených značek

To je tajemství úspěchu. Nejít do předem prohraného souboje a vyhnout se porovnávaní nabídky. Omezit prodej pokažených značek na nutné minimum.

Prosperita se síťovými značkami

Jako člen skupiny s privátními značkami máte stejně kvalitní produkty a jste „o krok před konkurencí“ a hlavně „o krok před vašim zákazníkem“. Nejlepší cenovou nabídku získá od Vás a protože jste zástupci sítě, přirozeně očekává nabídku „vaší“ značky. Prodáváte „neporovnatelné a nepokažené“ privátní značky s ochranou zisku.

Naše síťové značky

Cenově středová značka s kvalitou prémiového výrobce. Velké ambice růstu, míří mezi 10 nejlepších na světě.Společná výroba a technologické zázemí s Bridgestone

Strategie výrobce: spolupracovat s nejlepšími

Výroba: Světová jednička Bridgestone Propagace: Sponzorství FC Barcelona (fotbal, košíková, házená). Distribuční síť: Ambiciózní a šikovné pneuservisy.

Výrobní zadání

Produkty pro moderní a výkonné vozy. Vyvíjené pro náročné a zodpovědné řidiče. Žádné kompromisy v bezpečnosti a užitku.

Kvalita

Použití nejnovějších nano-technologií. Kladen důraz na odolnost a delší nájezd.

Výhody pro pneuservis

Vynikající produkt, který nezklame jako „1“ nebo „2“ ve vašem sortimentu. Zákazníci jsou spokojeni s dobrou cenou, km nájezdy a celkovou bezproblémovostí pneu. S jednou značkou obsloužíte zákazníky ekonomicky i prémiově orientované. Obrovská rozměrová škála až do 20“. Samotný výrobce chrání značku pro danou zemi i pneuservisy. Má strategii, podmínky a zázemí k velkému růstu.

www.lassa.cz

Levná ekonomická značka od Bridgestone. Privátní značka určená pro obchodní skupiny a sítě. Vyráběná v Itálii společně s pneumatikami Dayton.

Strategie výrobce

Vyrábět cenově dostupnou, poctivou pneumatiku evropské výroby v segmentu ekonomických pneu.

Výrobní zadání

Produkty pro zákazníky orientované na nízkou cenu. Vyvíjené pro řidiče menších a středních rodinných vozů. V létě asymetrický, v zimě směrový dezén.

Kvalita

Použity ověřené a vyzkoušené technologie ze skupiny Bridgestone. Garance optimální kontroly nad vozidlem za každého počasí. Pevnější a odolnější kostry pro delší výdrž. Ověřené a spolehlivé dezény.

Výhody pro pneuservis

Vyzkoušené a ověřené produkty, které nezklamou vašeho zákazníka. Velmi zajímavý produkt v levné třídě pneumatik.

www.saetta.cz

O SÍTI PNEUSERVISŮ

„Být malý již nestačí“

V dnešní globální době je vše o velikosti. Větší „hráči“ vytlačují menší firmy, těm klesají marže, výdělky a prodeje.

Posuňte Váš servis o úroveň výš

Zapojte se do sítě a prodávejte přednostně privátní síťové značky s exkluzivitou, větším ziskem a potenciálem růstu. Restartujte svoje podnikání, buďte v očích zákazníka větší specialista a dejte mu lepší prodejní i poprodejní servis.

Pravidla naší sítě

Jednoduchá, rozumná a svobodná. Žádný tlak na množství a nereálné cíle. Stejná šance a podmínky pro malý i velký servis. Jste zástupce týmu pro danou oblast. Síťové značky jsou „1“ nebo „2“ ve vašem sortimentu.

Aktuální stav sítě

Síť budujeme 5 let a neustále rosteme. Postupně se lokality zaplňují a nyní je 180 lokálních autorizovaných servisů v ČR. Celé pokrytí ČR bude okolo 300 členů.

Společně dokážeme více

Možnosti a podmínky nezařazeného servisu se zhoršují, protože výrobci upřednostňují větší odběratele. Čím větší bude vyjednávací síla naší skupiny k výrobcům, tím lepší budou podmínky pro pneuservisy. Úkol je jednoduchý: táhnout za jeden provaz a držet se společného cíle.

SÍŤ SE RYCHLE ROZRŮSTÁ

PROFESIONÁLNÍ SKLAD A DISTRIBUCE

SPOLEHLIVÝ A RYCHLÝ ZÁKAZNICKÝ SERVIS

AM PNEU s.r.o.

Nad Porubkou 2355 (průmyslová zóna Poruba), 708 00 Ostrava – Poruba

Petr Jakšík
tel: 606 742 282

Petr Baar
tel: 602 519 781

www.lassa.cz


K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na stránkách LASSA. Rozumím