LASSA Pneu

Všeobecné podmínky akce 5 let pomoci a 6 let záruka „kus za kus“

Platnost akce

Akce platí na nové zimní osobní a SUV pneumatiky Lassa (dezény Snoways 4, Snoways 3, Iceways 2, Competus Winter 2, Competus A/T 2 a celoroční Multiways) a nové letní osobní a SUV pneumatiky Lassa (dezény Greenways, Driveways, Driveways Sport, Competus H/L, Competus H/P, Competus H/P 2) zakoupené a odborně namontované v Autorizovaném servise Lassa. Akce platí od 1.9.2020. Podmínkou je nákup celé sady pneu (4 kusů).

Registrace = co musím udělat po koupi

Podmínkou platnosti akce je vaše registrace do 14 dnů od data koupě, a to on-line zde. Povinnou součástí registrace je doložení dokladu o koupi pneumatik (faktura/paragon/pokladní doklad apod.). Po registraci obdržíte potvrzení aktivace záruky obratem do mailu.

Rozsah garance = na co máte právo

Od data registrace budou vaše pneumatiky Lassa pojištěny po dobu 5 let resp. do hloubky dezénu 4 mm (podle toho, co nastane dříve) proti všem druhům neúmyslného a neopravitelného poškození (jako například proražení vzniklé vjetím do díry nebo najetím na obrubník, protržení vzniklé najetím na ostrý předmět apod.) a po dobu 6 let resp. do hloubky dezénu 4 mm (podle toho, co nastane dříve) na všechny výrobní vady (tedy 4 roky nad rámec zákona).

Uplatnění záruky = co dělat v případě poškození pneu

V případě poškození pneu kontaktuje přímo Autorizovaný servis Lassa, ve kterém jste pneumatiky zakoupili a předložte mu prosím vaše potvrzení aktivace záruky. V případě oprávněného nároku pro vás pneuservis bezplatně zajistí novou pneumatiku a provede také její bezplatnou montáž.

Další podmínky

Záruka není přenosná z kupujícího na jinou osobu (např. na nového majitele vozu), ani z konkrétního vozu/SPZ na jiný vůz/jinou SPZ. Neplatí na poškození způsobené úmyslně nebo z nedbalosti, v případě vandalismu nebo krádeže, ani v případě použití v profi nebo hobby motorsportu. Neplatí na užitkové pneumatiky. V případě oprávněného nároku bude každá pneumatika ze zakoupené sady nahrazena maximálně jednou. Minimální hloubka dezénu 4 mm, měřeno minimálně na 4 místech na dané pneu, za výslednou hloubku dezénu bude považována prostřední hodnota naměřená Autorizovaným servisem Lassa.


K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na stránkách LASSA. Rozumím