LASSA Pneu - JI-GO PNEUSERVIS s.r.o.
Náměšť nad Oslavou

5 let plná záruka LASSA

Bezplatná záruka při poškození pneumatiky na dobu 5 let

Zakoupením sady zimních pneumatik Lassa získáváte jedinečnou dodatečnou výhodu v případě poškození vašich pneumatik. Plná 5-letá záruka na neúmyslné poškození je na českém trhu unikátní.

Murphyho zákony platí i pro pneumatiky .. většina poškození pneumatik vzniká krátce po jejich zakoupení, tedy v době, kdy je pneu ještě téměř nová … a tedy i nejdražší, protože vám ještě neposkytla očekávanou službu. Takže jdete do servisu a zaplatíte za novou pneu i za přezutí .. NE VŠAK V PŘÍPADĚ PNEUMATIK LASSA. Bezplatná záruka na pneumatiky Lassa vám po dobu 5 let kryje náklady na novou pneumatiku ve výši 100% a ještě k tomu nebudete platit nic za její montáž.  

Podmínkou aktivace vaší záruky je registrace do 14 dnů od data zakoupení pneumatik. Registraci můžete provést on-line, emailem nebo poštou. K registraci je nutno přiložit doklad o koupi pneumatik (faktura, paragon).

Záruka a tedy ochrana vašich pneumatik začíná platit ode dne registrace. Do 30 dnů od registrace obdržíte poštou na vámi zadanou adresu písemné potvrzení o aktivaci záruky. Od data registrace budou vaše pneumatiky Lassa pojištěny po dobu 5 let resp. do hloubky dezénu 4 mm proti všem druhům neúmyslného a neopravitelného poškození (jako například proražení vzniklé vjetím do díry, na obrubník nebo protržení vzniklé najetím na ostrý předmět apod.).

V případě takového neopravitelného poškození pneumatiky získáte po předložení potvrzení o aktivaci a prověření poškození autorizovaným servisem Lassa v oprávněném případě VŽDY NOVOU PNEUMATIKU a JEJÍ BEZPLATNOU MONTÁŽ.

Plná záruka 5 let (od data registrace) platí na zimní pneumatiky LASSA zakoupené od 1.9.2018 do 31.3.2019 v síti Autorizovaných servisů Lassa.
Záruka platí na osobní a SUV dezény, neplatí na užitkové pneu. Podmínkou je zakoupení celé sady pneu (4 ks). Podrobné Všeobecné podmínky akce najdete zde.

REGISTRACE PRO AKTIVACI 5-LETÉ PLNÉ ZÁRUKY ZDE


K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na stránkách LASSA. Rozumím