LASSA Pneu

5 let POMOCI + 6 let ZÁRUKA „kus za kus“

5 let pomoci = nová pneu při průrazu

6 let záruka = nová pneu v případě výrobní vady

Zakoupením sady pneumatik Lassa získáváte jedinečnou dodatečnou výhodu v případě poškození vašich pneumatik. 5-letá výměna za novou pneu formou „kus za kus“ je na českém trhu unikátní.

Murphyho zákony platí i pro pneumatiky .. většina poškození pneumatik vzniká krátce po jejich zakoupení, tedy v době, kdy je pneu ještě téměř nová … a tedy i nejdražší, protože vám ještě neposkytla očekávanou službu. Takže jdete do servisu a zaplatíte za novou pneu i za přezutí .. NE VŠAK V PŘÍPADĚ PNEUMATIK LASSA. Bezplatná garance na pneumatiky Lassa vám po dobu 5 let kryje náklady na novou pneumatiku ve výši 100% a ještě k tomu nebudete platit nic za její montáž.  

Podmínkou aktivace vaší záruky je registrace do 14 dnů od data zakoupení pneumatik. K registraci je nutno přiložit doklad o koupi pneumatik (faktura, paragon, ..).

Záruka a tedy ochrana vašich pneumatik začíná platit ode dne registrace. Potvrzení o aktivaci záruky obdržíte obratem do mailu. Od data registrace budou vaše pneumatiky Lassa pojištěny:

1) po dobu 5 let resp. do hloubky dezénu 4 mm (podle toho, co nastane dříve) proti všem druhům neúmyslného a neopravitelného poškození (jako například proražení vzniklé vjetím do díry, na obrubník nebo protržení vzniklé najetím na ostrý předmět apod.)

2) po dobu 6 let resp. do hloubky dezénu 4 mm (podle toho, co nastane dříve) na všechny výrobní vady (tedy 4 roky nad rámec zákona)

V případě poškození pneumatiky kontaktujte přímo Autorizovaný servis Lassa, ve kterém jste pneumatiky zakoupili a předložte mu prosím potvrzení o aktivaci záruky. V případě oprávněnéo nároku pro vás pneuservis zajistí NOVOU PNEUMATIKU a provede JEJÍ BEZPLATNOU MONTÁŽ.

Uvedené záruky platí na pneumatiky LASSA zakoupené a přezuté v síti Autorizovaných servisů Lassa od data online registrace.  Záruka platí na osobní a SUV dezény, neplatí na užitkové pneu. Podmínkou je zakoupení celé sady pneu (4 ks). Podrobné Všeobecné podmínky akce najdete zde.

REGISTRACE 5-LETÉ POMOCI a 6-LETÉ ZÁRUKY ZDE


K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na stránkách LASSA. Rozumím